Kdo jsme?

Přinášíme vám možnost pěstovat zdravé rostliny v té nejčistší formě s naprosto přirozenou chutí. Bez jakékoliv chemie, hnojiv, mikroplastů, pouze za pomoci vody a umělé inteligence.
Jsme zkušení biochemici a rostlináři. Věříme, že právě stojíme na prahu nové revoluce – domácího pěstování 4.0. Vytvořili jsme vlastní, unikátní systém na pěstování microgreens. Náš systém nemá ve světě obdoby, kombinuje naše znalosti o růstu rostlin, náš vývoj pěstební kapsle a sofistikovanou umělou inteligenci. Díky tomu jsou microgreens dostupné doslova komukoliv, jejich pěstování v místě jejich spotřeby je s naším systémem jednoduché, levné a časově nenáročné.

O nás

Když projekt LeafLearn v roce 2018 vznikal, měli jsme jasno. Nechtěli jsme další „květináč s lampičkou“ ani další bylinky za nesmyslnou cenu, které nebudou nikdy vypadat jako v reklamě. Proto jsme vytvořili vlastní, sofistikovaný systém pro pěstování mikrobylinek – zcela jiný než všechny doposud představené systémy. Náš systém opravdu funguje – úplně každému.

Naše vize

Žijeme v době prefabrikátů a chemických směsí, přírodní zdroje se intenzivním zemědělstvím znehodnocují. Záleží nám na tom, co jíme, i na tom, jakou ekologickou stopu tu zanecháváme. Na domácí pěstování jsme se proto rozhodli jít jinak, než je obvyklé – s respektem k přírodě, ale také s reálnými odbornými znalostmi. Chceme dělat věci správně, ne jen kopírovat módní vlny.
„ Chtěl jsem vědět, co rostliny potřebují. Chtěl jsem mí́t kontrolu na tím, co jí má rodina...“
… říká Zbyněk Lamplot, biochemik a zakladatel projektu LeafLearn. Má za sebou mnohaleté zkušenosti z podnikání i biochemie, spolupracuje například s Palackého univerzitou v Olomouci.

Zajímají nás výsledky

Kromě perfektní kvality mikrobylinek se soustředíme na maximální zjednodušení pěstování a cenovou dostupnost. Jednodušší je vždy lepší. Semínku stačí čistá voda. Optická analýza růstu v reálném čase vám poradí, kdy je nejlepší čas rostlinku sklízet.

Kontaktujte nás

Chcete si náš systém na pěstování microgreens vyzkoušet přímo u sebe v restauraci, provozovně, obchodě nebo doma? Ozvěte se nám, vše vám ukážeme přímo na místě.
Kontakt
Jsme členem European Sprouted Seeds Association