Proč microgreens od LeafLearn?

Vypěstujete si, co chcete. Nemusíte čekat, jaké bylinky vám přiveze dodavatel.
S microgreens od LeafLearn budete mít po ruce vždy právě tolik bylinek, kolik potřebujete. V té nejlepší kvalitě a za výhodnou cenu. Místo, abyste museli čekat, jaké bylinky vám přiveze dodavatel, si totiž microgreens snadno vypěstujete sami. Za pouhých 96 hodin a téměř bez práce.
Vyvinuli jsme unikátní systém na pěstování microgreens. Dodáváme semínka bezpečně umístěná v kapslích, které stačí v případě potřeby jen zalít vodou. Microgreens pak vyrostou přímo u vás v naší pěstební skříni, která pomocí umělé inteligence na správný růst vašich microgreens dohlédne.

Výhodná cena

Nabízíme nejlepší poměr ceny a kvality na trhu. Naše kapsle udrží semínka v top kvalitě celý rok.

Jednoduchý systém

Z kapsle odtrhnete víčko, zalijete vodou a vložíte do pěstební skříně. O nic dalšího se nemusíte starat. Našimi kapslemi se můžete předzásobit na několik měsíců dopředu.

Prvotřídní kvalita

Dodáváme semínka v té nejlepší organické kvalitě. Vaše mikrobylinky budou tak čisté, jako je čistá voda, kterou do kapsle nalijete. Žádné pesticidy, žádná hnojiva, žádné umělé rychlení růstu. Jen přirozená a intenzivní chuť.

Umělá inteligence

Na správný růst microgreens v kapslích dohlíží umělá inteligence. Prostřednictvím čipu umístěného v pěstební skříni monitoruje jejich růst, sdělí vám, pokud by bylo cokoliv špatně, a navíc také řekne, kdy je nejlepší čas sklízet.

Propracovaný systém

Jednodušší už to být nemůže. Předzásobte se kapslemi, v případě potřeby zalijte kapsli vodou – a pak už stačí jen počkat. Za tři dny můžete servírovat.

Bezpečná kapsle

Díky unikátní skladbě kapsle se o nic nemusíte starat. Kapsle simuluje přirozené podmínky, aby se rostliny cítily jako v přírodě.

Pěstební skříň

Speciální skříň dodá rostlině přesně takové světlo, jaké ve fázi růstu potřebuje. Obsahuje i prostor pro klíčení jednotlivých kapslí.

Moderní technologie

Na správný růst microgreens dohlíží umělá inteligence, sbírá a analyzuje data, vyhodnocuje je a předává vám informace o pěstovaných rostlinách.

Chcete ukázku?

Nechte nám na sebe kontakt. Pěstební systém i vzorky microgreens vám rádi předvedeme přímo u vás v provozovně.
Kontakt